Радио

Zerosec

Член
Зачленет/а
3 февруари 2015
Мислења
66
Реакции
20
Поздрав дечки, страната што ја работам ја развив до малце повисок степен на прегледи па сега потребно ми е да вметнам радио, станува збор станува збор за вистинско онлајн радио со топ хитчина но незнам како одат copyrights и законите за тоа станува збор за world wide радио и би требало дневно да има +-500 слушатели. Па сега ако некој знае може да помогне :rolleyes:
 
На врв Дно