Профили на ИБиз Македонија (facebook/twitter/google+)

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
ИБиз форумот има и официјална Фејсбук страна каде што ќе се споделуваат новости, известувања како и награди!
Линкот кој води до фејсбук страната https://www.facebook.com/ibiz.mk станете фан и бидете во тек!
Можете да не следите и на нашиот твитер профил @ibizmk.

ИБиз официјално има и своја Google+ страна . Активно ќе се користат сите профили за известување и споделување на вести.
Не заборавајте
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Со цел да дојдеме и до оние кои немаат слушнато за ИБиз би ве потсетил да кликнете Like на фан страната и воедно да ја споделите со вашите пријатели, со тоа што би се придружиле повеќе членови на оваа мала заедница.​
Ви Благодарам!
 
На врв Дно