Продажба на емаил

Дискусија во форумот 'E-Mail маркетинг' започната од Мане, 19 Април 2017.

 1. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  Дали некој знае каде може да се продадат емаилови?
  И одприлика какви емаилови колку вредат??
   
 2. Professor

  Professor VIP

  Зачленет:
  10 Февруари 2014
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  29
  Разгледај на BHW, имаш многу сервиси кои продаваат емаилови.
   

Сподели: