• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Продавам фејзбук страна со 100к

Petrusevsky

Член
Зачленет/а
12 март 2018
Мислења
17
Реакции
1
Здраво дечки,

Продавам фејзбук страна со 100к

-Страната е прилично стара, градена е на organic начин, и 70% од публиката се од САД.
еве линк до страната: foodfridge

Пишете ми ПМ за да ви дадам едитор акцес за да разгледате Insights.
Цена по договор.
 
На врв Дно