Продавам фб фан страни

Сашко

Нов член
Зачленет/а
25 февруари 2015
Мислења
3
Реакции
1

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
Можеш да докажеш дека се твои? Многу сомнително, член од Среда, 2 мислења и одма тука продажби. Ај ќе те замолам пушти скриншот дека се твои страниве, тука во постов, па ја лично ќе ти дадам понуда.
 

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
Ви пратив понуди, зошто не ми одговарате? :)[DOUBLEPOST=1425145772,1425048961][/DOUBLEPOST]Господине, ќе ве замолам да ми одговорите што мислите за моите понуди. Чекам ваш одговор веќе 2 дена.
 

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Ви пратив понуди, зошто не ми одговарате? :)[DOUBLEPOST=1425145772,1425048961][/DOUBLEPOST]Господине, ќе ве замолам да ми одговорите што мислите за моите понуди. Чекам ваш одговор веќе 2 дена.
Веројатно си понудил премногу мали цени :D
 

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
Веројатно си понудил премногу мали цени :D
Можеби да, ај баш да видам дали се мали, ќе сакаш ли да ми пишеш за мали цени кои ги сметаш, за да споредам со тоа што сум понудил. Не тролам. :)
 

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Па се соменвам дека страната од 600к би ја продал под 800-1000 долари.
 

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Не одговара Сашко, и јас му пишав ПП уште пред неколку дена ама го нема да врати.
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Џапе толку лајкови... Кога ќе објавиш 1 објавана страна со 100К лајкови едвај 1000-2000 reach posts има.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
И јас го контактирав ама слабо нешто :) Ми требаат фан страни за коли сега ако има некој друг покрај Сашко нека ме контактира по ПП.
 

vlatkom

Нов член
Зачленет/а
4 април 2014
Мислења
31
Реакции
2
Продавам две страни на фб, со 4000 и 750 лајкови.
Гратис - Книга од Стив Џобс.
 
На врв Дно