Продавам делови од компјутер

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
Продавам делови за компјутер ИТНО :

Матична MSI MS-7392 P31 Neo - 650 денари
Процесор Intel Core 2 Duo e4500 - 650 денари
ХАРД ДИСК Western Digital WD2500KS 7200RPM 800 денари
Gembird Мрежна карта користена само 1 месец - 350 денари
Samsung SyncMaster 19" Monitor - 2000 денари
Напојување Delux 230v - 500 денари

КОМПЈУТЕРОТ Е ЦЕЛОСНА КОНФИГУРАЦИЈА ФАЛАТ САМО РАМ И ГРАФИЧКА СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
КОМПЛЕТ ДЕЛОВИТЕ + МОНИТОРОТ = 4200 денари
САМО ДЕЛОВИТЕ = 2500 денари
Заинтересирани во инбокс или на
076-375-074
ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ФИКСНИ КОЈ Е ЗАИНТЕРЕСИРАН МОЖЕ ДА СЕ ДОГОВОРИМЕ
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
На ит форумот да пишеше можеш одма да ги продадеш вака го имаш утнато форумот.
 

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
На ит форумот да пишеше можеш одма да ги продадеш вака го имаш утнато форумот.
it.com.mk? nemam dovolno dopagjanja za da pisam oglas tamu. ako sakas da mi zavrsis usluga uste napojuvanjeto, hard diskot i procesorot mi ostanaa
 
На врв Дно