Продавам ФБ страна на англиски

Гого

Нов член
Зачленет/а
22 мај 2014
Мислења
7
Реакции
1
Продавам фејзбук страница на англиски, интернационална е, има лајкови од секаде, лајковите се реални од причини шо не знам како се прави тоа со собирање на лајкови :D Има околу 73.000 допаѓања, а се мислам доколку има некој македоска фб страница, да се трампаме. :)
 
На врв Дно