Проблем со WordPress Категории

spancevski

Нов член
Зачленет/а
3 октомври 2012
Мислења
46
Реакции
4
Еве вака...си билдам еден сајт преку Wordpress 3.8 али имам еден мал проблем..Нормално имам Top Menu барови со Nav-Menu..е сега, кога сакам да напишам нов пост, пред да стиснам Publish, ја селектирам темата пример сакам да се појави во категорија Спорт и во категоријата Фудбал, или само во Фудбал..стискам Publish, постот ми се појавува нормално на почетната страна, под постот го пишува тоа дека е во категоријата Спорт - Фудбал, а кога сакам да ја прочитам директно, одам во Спорт, бирам категорија Фудбал, нема ништо..едноставно празно..пробав со некои кодови, сменив илјадници теми, плугини, ништо од тоа..гуглав, ништо не најдов корисно..ај ако може некој да ми помогне околу ова..почетник сум со ова, до сега доста направив како за почетник али заглавив на тоа...Фала на разбирањето и се надевам дека ќе ми помогнете :)
Од администрацијата: отворена нова тема и мислењето преместено во неа.
 
На врв Дно