Проблем со слушалки и звучници

  • Ја почнал/а темата kon
  • Време на почнување

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Здраво дечки.
Имам еден проблем. Зема нови слушалки и сеа кога ги уклучам ( нели прво ги исклучам звучниците ) и послем не ми ги препознава ни слушалките ни звучниците. Апдејтира го драјверо али пак е исто...
како може да го оправам ?

П.С. не знаја дека да ја отворам темата на друго место, ако е кикснато, преместите ја.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Средено е. Штета шо повеќе време помина у гуглање одколку да пробам сам да бркам :D
 
На врв Дно