• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Проблем со Означување како прочитано

Статус
Затворена за нови мислења.

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Кога кликнам на Брзи линкови>Означи како прочитани ми се појавува ова:

Код:
Your submission could not be processed because a security token was invalid.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.

Побрзајте со поправка :D :woohoo:
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
при надоградување на скриптата бидејќи е доста изменет навбарот, не се направиле промените
и неможело да се чисти сесијата на корисникот, известиле за ова на официјалниот форум но не сум запазил, фала на наоѓање на грешката

КЛУЧ
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно