Пробал некој PPV со CPA?

Marko

Член
Зачленет/а
16 јануари 2013
Мислења
40
Реакции
31
Пробал некој да комбинира PPV мислам оној од leadimpact, trafficvance итн професионалните а не adf.ly и тие срања.
Иако пробал некој од купените impressions колку стигаат на главниот landing page и колку од нив стигаат во offer clicks?
 
На врв Дно