Пре-продавање

Zerosec

Член
Зачленет/а
3 февруари 2015
Мислења
66
Реакции
20
Дали некој знае поевтин начин на испорака на пакети до САД, Канада? Со Македонскава пошта изгор скапо околу 1100 денари кошта само испораката, а изработката на финалниот производ чини помалце..., што значи се на се треба да го продавам приближно 60/70 долари а за производот неверувам дека некој ќе даде толку затоа што истиот производ „брендиран“ кошта околу 25 до 35 долари...
 
На врв Дно