Прелог за тема!?

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Ако може една мала помош. Ми треба некоја тема за сајт за review на часовници. По светла тема, Home Page ќе бидне статичен, значи тоа не ми е многу важно. Да е добро функционална и респонсив по можност.

(Само име на тема, немора да барате и даунлоад линк)
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Ако може една мала помош. Ми треба некоја тема за сајт за review на часовници. По светла тема, Home Page ќе бидне статичен, значи тоа не ми е многу важно. Да е добро функционална и респонсив по можност.

(Само име на тема, немора да барате и даунлоад линк)
јас ја користам FreshLife за ревју сајтови.[DOUBLEPOST=1424178014,1424176841][/DOUBLEPOST]
јас ја користам FreshLife за ревју сајтови.
само немој да правиш сајт на нулирана тема, купи си ја чиста верзија да не те боли глава покасно.
 
На врв Дно