• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Предлог за категорија

Статус
Затворена за нови мислења.

Milton

Истакнат член
Зачленет/а
17 ноември 2011
Мислења
360
Реакции
131
Томче, Аце..

што велите да уфрлиме една категорија која би ја нарекле:

Интересни сајтови за SEO
или
SEO Сајтови од интерес

или нешто во тој стил да се вика категоријата.

идејата е да споделуваме сајтови кои би биле од интерес за сите кои се бават со интернет маркетинг.
верувам дека сите ние знаеме, редовно користиме или повремено посетуваме некои сајтови кои би им биле од корист на членовите на форумот.

еве баш денес налетав на два такви сајтови.
Avatars - Create an Animated Talking Character for Your Website - за правење на дигитални 3D аватари на кои може да се прилепи аудио
и
Animoto - Video Slideshow Maker with Music - сајт за набрзинско правење квалитетни видеа

и двата сајтови може да се искористат за да се направат делови од sales pages или squeeze pages, ама не знам кај да ги постирам, од пусти страв да не ме карате.. :) па затоа реков ај да прашам дал може да поставиме нова категорија.

што мислите за предлогов?
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Thanks за предлогот, ќе разгледаме и ќе додадеме секција во ИБиз WebStart која ќе ги опфати сите овие теми.
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
Милтон отворена е ваква секција (фала на предлогот)
па отвори тема таму за сајтовите :) со кратко објаснување за што е, да не е само линк и сл се разбира
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно