• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Предлог за категорија или под-категорија.

bagata

Нов член
Зачленет/а
16 јануари 2012
Мислења
85
Реакции
5
Имам предлог да се отвори категорија или подкатегорија "Партнерства" , којашто ке има улога во неа да се склучуваат партнерства за некои проекти и слично.Односно популарното на англиски кажано JV
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Joint Venture ќе има секако само да се доврши некој дел кој ќе биде пуштен некаде за месец дена. Thanks за предлогов целта ни е да има и “партнерства“ и на форумов покрај дискусиите.
 

Sisko

Член
Зачленет/а
10 февруари 2012
Мислења
26
Реакции
2
И јас имам предлог. Направете категорија да продаваме веб темплејти зашто имам многу за продажба за евтини пари. :D
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
ke bide napraven del oglasi kaj ke mozes da gi prodavas

denovive ke se sredi toa
 
На врв Дно