Дневник Прв Француски Дневник

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Па тоа и правам сега тестирам мрежи со различна позиција на content locker. И на најдобрата пуштам фулл трафик.

па и ја то а цело време ти викам да правиш... изгледа не сме се разбрале :)
 

Marko

Член
Зачленет/а
16 јануари 2013
Мислења
40
Реакции
31
Ај нека е на здравје првиот лид.
Today$25.23[DOUBLEPOST=1381685574,1381426369][/DOUBLEPOST]Се чекаааааааат да стигнат коментарите и likes.
 
На врв Дно