• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Правила на форумот “Ваши веб страни“

Статус
Затворена за нови мислења.

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
За да отворите тема во форумот Ваши веб страни треба да ги задоволувате следниве услови:

  • Мора да имате минимум 50 мислења.
  • Мора да имате минимум 5 теми.
  • Мора да бидете член на ИБиз подолго од 1месец.
Темата која ќе ја отворите мора во насловот да го има името на вашата веб страна и url.
Пример: ИБиз Македонија - ibiz.mk.
Во темате потрудете се да ја опишете вашата веб страна.
Линкот до веб страната треба да биде кодиран.
Дозволен е само еден линк во првиот пост, секое наредно спамирање на линкот во другите мислења ќе биде избришано а членот предупреден.

Важно:
Сите теми и мислења во овој форум ќе минат низ процес на верификација пред да бидат објавени.
 
  • Like
Реакции: kon
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно