Потребен ни е маркетинг соработник или менаџер

Aneta

Нов член
Зачленет/а
22 јануари 2017
Мислења
0
Реакции
0
Здраво на сите! Потребен ни е еден маркетинг соработник или менаџер. Доколку сте заинтересирани ве молиме аплицирајте преку "Jobs" линкот на нашата веб страна http://www.nextgencoworking.center/
 
На врв Дно