• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Постирање на форум (понуда за работа)

AleksandarJ

Активен член
Зачленет/а
18 април 2014
Мислења
263
Реакции
97
Ако има некој почетник што е заинтересиран со задоволство ќе му ја препуштам оваа работа. На почетоците работев со овој клиент ама сега искрено немам време а и не ми се исплати.
Услови:
- познавање на Англиски јазик
- акаунт на пејпал заради исплата
Задача:
- пишување на коментари и отварање нови теми на форум на англиски јазик за автомобили (има секции за повеќе од 10 брендови)
Исплата:
- 10 долари за постирање 30 постови во период од три дена. Постови се потребни секој ден (еден ден може пауза:)). Мене не ми треба ништо само сакам да му помогнам на човекот и на некој пчетник од форумов. Ќе ви дадам имејл па контактирајте го.
 

AleksandarJ

Активен член
Зачленет/а
18 април 2014
Мислења
263
Реакции
97
Сега за сега е најден човек (од форумов) за постирање. Така да понудата не важи веќе :)
 
На врв Дно