• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Поставување на игри

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Барам некој што ќе се нафати да ми постира 20-30 игри на страната. Ќе биде обучен од моја страна. Притоа мора да пишува сам опис за играта од 3-4 реченици без да биде копиран од друго место т.е да минува copyscape.
Цена по договор, а договор на skype: demonce14
____________________________________
BTW незнаев кај да поставам овој оглас па мислам дека спаѓа во FreeLancer
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Ооооо комши кетибам кетибам :D Бизмисмен не ама дирекотр да :D[DOUBLEPOST=1404308170,1389498448][/DOUBLEPOST]Барам некој што ќе става статии на веб страни, игри и слично. (За игрите мора да пишува сам опис за играта од 3-4 реченици без да биде копиран од друго место т.е да минува copyscape. На страните кој треба да содржат текст, ќе му бидат дадени текстовите, само тој ќе треба да ги едитира, да поставува слики од иста тема и слично. Исто така треба да знае да инсталира wordpress, joomla, Drupal, Av Arcade.
За работата нема одредено време од толку до толку туку на крајот од денот барем да покаже резултат дека поставил 30-40 игри и постави 10 статии итн.
За овие работи плата 200Евра. Ако има некој заинтересиран нека ме контактира по ПП или на Skype.[DOUBLEPOST=1404324294][/DOUBLEPOST]Продадено :gangnam:
 
На врв Дно