Помош

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Што треба да изберам од овие и што после тоа за да го поврзам мојот акаунт со payoner на Цпа Леад за да ги извадам парите?
u57FWR6.jpg
 

stefan_v

Ninja
Зачленет/а
26 ноември 2011
Мислења
828
Реакции
307
Веб-страница
macedonius.com
Па зависи, ако немаш Payoneer картичка а сакаш да имаш одиш на првиот линк, ако веќе имаш и сакаш само да ја додадеш одиш на вториот.
 
На врв Дно