Помош

Мане

Член
Зачленет/а
6 февруари 2014
Мислења
101
Реакции
17
Здраво ме интересира како се праве на пример имаш пр:хумор и кога ке кликниш на хумор да ти се отворат надоле наслови и кога ке кликниш на насловот да ти се отворе вицот пример.
Еве и некој слики да видете за што поточно се работи.
 

BigBull

Активен член
Зачленет/а
1 март 2012
Мислења
193
Реакции
68
Овие ти се категории. Каде ти сакаш да го вметнеш тоа? Објасни подетално.
 

Мане

Член
Зачленет/а
6 февруари 2014
Мислења
101
Реакции
17
it's not а joke :3 Незнам како подетално да ви објаснам имате на сликата..
Направив страна на WP и имам направено new page и кога ке кликниш на тоа пример во менито имам хумор и кога ке кликнам да ми дава повеке наслови и кога ке кликнам на некој наслов да ми се отворе тоа што треба незнам како да ви објаснам има на сликите со стрелки се убаво објаснето како треба.
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
it's not а joke :3 Незнам како подетално да ви објаснам имате на сликата..
Направив страна на WP и имам направено new page и кога ке кликниш на тоа пример во менито имам хумор и кога ке кликнам да ми дава повеке наслови и кога ке кликнам на некој наслов да ми се отворе тоа што треба незнам како да ви објаснам има на сликите со стрелки се убаво објаснето како треба.
Ако имаш Team Viewer или Skype пиши ми приватна порака. Ја ќе те оправам ;)
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
а да земеш ти некое време да учиш Wordpress па после да поставуваш прашања?

 

Мане

Член
Зачленет/а
6 февруари 2014
Мислења
101
Реакции
17
Го средив проблемот.
 
На врв Дно