Помош окулу Joomla

Hristijan :)

Нов член
Зачленет/а
5 април 2012
Мислења
51
Реакции
0
Ајде ако некој нешто знае за joomla нека каже, почнувајќи од:
-Теми
-Плагини
-Едитирање на CSS и слично
итн.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Што ти треба, по конкретно :)
 

Hristijan :)

Нов член
Зачленет/а
5 април 2012
Мислења
51
Реакции
0
Што ти треба, по конкретно :)
Каде да најдам подобри теми, останатото ќе се сврзувам во мени тоолот али ќе се снајдам а вака барам теми, сепак кој се наплаќаат другите која грда која погрда вака некој сајт што знаеш :) или доколку знаеш да едитираш кога ќе се решам да правам ќе те прашам тебе сега само вежба.
 
На врв Дно