Помош момци !

freetime

Активен член
Зачленет/а
11 март 2013
Мислења
36
Реакции
43
Здраво дечки, темата ја постирам тука пошо е во врска со фајлајс..
Ми требаат реални виевс веќе ми се смачи од вагекс по 3к дневно како да не рангираат веќе....
Ми треба некој што има пари на пејпал да ми купи реални виевс од фајвер а јас ќе му ги пратам парите преку сметка или па ќе се сменам со кредит на мобилен, вие бирате ..
Благодарам однапред
Поздрав :)
 

sash

Член
Зачленет/а
29 јануари 2012
Мислења
84
Реакции
28
Вагекс има реални виевс, мене супер ми рангира никогаш не сум имал проблем, само намести должина на гледање видео да ти е појке од пола (шо појке то поубо) и купи си кредити или снајди се со впс.
 
На врв Дно