[Побарување] Скрипта за лајк на фан страна

Статус
Затворена за нови мислења.

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Здраво,
Дали некој знае каде можам да најдам, или ако има да сподели, скрипта со која корисникот несвесно ја лајкнува мојата страна и му се објавува на неговиот профил ? Многу се популарни на фб овие скрипти во комбинација со интересни гифови...

Значи скриптата може да се активира на клик на страната, билокаде или клик на некое копче или слика или видео или билошто :)
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Најдов скрипта. Темата може да се затвори.

Ако на некого му треба нека ме контактира преку ПП
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно