Оф-топик - Стара

Статус
Затворена за нови мислења.

Seophisticated

Истакнат член
Зачленет/а
4 ноември 2011
Мислења
196
Реакции
55
Кај мене во просек стигаат за 2 дена. Не сум приметил каснење ниту еднаш на досега скоро 30 трансакции.
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
Важно стигаат, ако сакаат и еден месец нека се праќаат, кај со Словенија можеме уште се жалиме ако закаснат 2-3 дена парите :D
Само сакам да те прашам, дали од кога ќе напишат они Completed од тогаш 2-3 дена или со се она чекање Pending кај нив на страна ?
 

stefan_v

Ninja
Зачленет/а
26 ноември 2011
Мислења
828
Реакции
307
Веб-страница
macedonius.com
Само сакам да те прашам, дали од кога ќе напишат они Completed од тогаш 2-3 дена или со се она чекање Pending кај нив на страна ?
2-3 дена од коа е комплитед кај нив(време за кое банката ги префрла парите). :)
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
Епа тогаш за 2 дена ми стигнаа парите првиот пат :)
А еве вчера дојде Completed на вората па ќе видеме кога ќе стигнат[DOUBLEPOST=1369139884,1368721718][/DOUBLEPOST]Изгледа се урочив, првиот пат за 5 дена се на се, сега веќе 8ми ден ни а ни б од парите.
Ама нема врска, они само нека стигнат :D
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Епа тогаш за 2 дена ми стигнаа парите првиот пат :)
А еве вчера дојде Completed на вората па ќе видеме кога ќе стигнат[DOUBLEPOST=1369139884,1368721718][/DOUBLEPOST]Изгледа се урочив, првиот пат за 5 дена се на се, сега веќе 8ми ден ни а ни б од парите.
Ама нема врска, они само нека стигнат :D
не се замарај со времетраење, замарај се со цифрата која ти стига....
 

Brapor

Нов член
Зачленет/а
25 февруари 2013
Мислења
7
Реакции
1
Koi se najkvalitetnite CPA sajtovi ?
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
нервози за сите пари :mad:

4х4 = 12 фунти... доволно за едно искачање...
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
не бе не сум изгубил... Од прошлата недела 8 нарачки, сега 4... наредната уште 2 најмалце... и ете ги парите
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
нервози за сите пари :mad:

4х4 = 12 фунти... доволно за едно искачање...

А да не си направил некоја сонителна работа, да си оставил несекајќи имејл адреса или да си им пратил некој клипче или страница или нешто слично, недозволено?
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Па така нешто е работата...
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Ај наздравје, парите што ги заработував цел месец што се вика си ги зема Општина центар. Ми ја дигнаа колата која беше паркирана на необележан паркинг односно земја.
За следен пат памет.
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Ај наздравје, парите што ги заработував цел месец што се вика си ги зема Општина центар. Ми ја дигнаа колата која беше паркирана на необележан паркинг односно земја.
За следен пат памет.

А да не беа тие пари? :p
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Ќе се позајмев од негде... Трето нема.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Па од таквите како тебе човек нема кај да прошета :D Там ли се паркира :p
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Koi se najkvalitetnite CPA sajtovi ?

сите се квалитетни
Ај наздравје, парите што ги заработував цел месец што се вика си ги зема Општина центар. Ми ја дигнаа колата која беше паркирана на необележан паркинг односно земја.
За следен пат памет.

де бе колку заработуваш месечно? дај да направиме една донација по 2-3$ секој член....
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Па прошлиот месец па и овој ќе бидам само на 2 клиента што ги имам...
А од 20 ти натака почнувам по активно. Сега полагам матура имам за учење и немам многу време за да работам.
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Па прошлиот месец па и овој ќе бидам само на 2 клиента што ги имам...
А од 20 ти натака почнувам по активно. Сега полагам матура имам за учење и немам многу време за да работам.

само вие учите.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно