Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Нудам shoutouts на 300k фејзбук страница

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Petrusevsky, 2 Декември 2018.

 1. Petrusevsky

  Petrusevsky Нов член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Нудам shoutouts поточно (paid posts ) на моја страница, 287 илјади лајкови, со америка на прво место, договор у сандаче. (види слики).
  https://prnt.sc/lpio04
  https://prnt.sc/lpio9o
  https://prnt.sc/lpip2x
  Имам и некој помали, 160илјади, 30илјади, 16илјади.
   
 2. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  32
  Кои теми ти обработуваат ФБ страниците, односно во кои индустрии спаѓаат?
   
 3. Petrusevsky

  Petrusevsky Нов член

  Зачленет:
  12 Март 2018
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Travel, Outdoor living,Nature, Health(105k) , Cabins, off grid living...
   
 4. Conan

  Conan Член

  Зачленет:
  30 Јануари 2013
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  32
 5. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  82
  Допаѓања:
  31
  види ПМ.

  Ако има некој фан страни со МК фанови, ми требаат, плаќам добра цена хитно!
   

Сподели: