• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Нов сајт со бесплатни игри

andriy

Нов член
Зачленет/а
4 јануари 2017
Мислења
4
Реакции
0
Здраво, Најдов еден сајт со игри и онлајн казина - kazinoigri.mk . кој мисли за дизајнот и на самиот сајт?
 

AleksandarJ

Активен член
Зачленет/а
18 април 2014
Мислења
263
Реакции
97
Не мешај латиница со кирилица. Зборувамз а текстот под листата со казина. Наслови го Казино Игри (а не kazino igri). Се разбира ако целиш кон македонски читатели треба да го преправиш текстот затоа што не е напишан на добар македонски јазик. После тоа ти треба review за сите од казината што се во понудата (по 500 зборови) и најдобро би било да ги опишеш како ти да си го користел секое од нив.
 
На врв Дно