Наполнивме Месец дена

Статус
Затворена за нови мислења.

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
Веќе бидна еден месец како се појавивме на интернет, епа честито да ни е, и само напред да одиме. :party2::party2:
За овој месец како стоиме со статистиката, мали бројки но големи успеси.

Имаме 4000 Посети, од кои 1900 се уникатни, највеќе посети (285) имаме на 19.11.
Имаме 28000 Прегледи на страни, и просечно време поминато на форумот е 11минути.

Највеќе посети сме добиле од фејсбук и тоа 900

Околу активност имаме 500мислења во 87теми од 81 активен член

п.с. бројките се заокружени, нема потреба толку во детали да се зафаќаме

п.п.с Посебно што ме радува е активноста и посветеноста на членовите, сите сакаме да заработиме и да научиме како да заработуваме, ЕПА ДА ОДИМЕ САМО НАПРЕД
:dollarus: :dollarus:
 

Nakolce

Активен член
Зачленет/а
1 ноември 2011
Мислења
510
Реакции
84
Само напред !!! Со повеќе членови и добра содржина.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Добар старт, убави бројки, а кога сме пак кај членовите можам да се пофалам дека имаме и доста искусни членови кои веќе добро си ја вршат својата работа и остваруваат профит. Исто така како за почеток имаме и добри теми кои може да му помогнат секому, а во иднина ќе имаме уште многу такви. Патем Томче работи на некои промени на форумот кои ќе бидат пуштени наскоро :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно