Дневник Мојот прв ppd дневник

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
Здраво Дечки.
Решив конечно да имплементирам еден метод што на еден начин сам го осмислив и би требало да покаже добри резултати.
ЦЕЛ: 250$ за еден месец
ОД 01.02.2015 ДО 01.03 2015
PPI Ќе работам со оваа страница: www.PerInstallBucks.com
(ако има заинтересирани би сакал да ви помогнам притоа ако и вие сакате да се регистрирате како мои реферали)

Методот е Blog+Youtube
Работам multi-niche, видеата ги оставам да се ранкираат сами од себе.
Ќе се трудам да објавувам на секои 4 дена.
 

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
Апдејт 1
Уплоадирани 10 видеа - 4 ничиња
 

besy

Истакнат член
Зачленет/а
7 јануари 2012
Мислења
312
Реакции
119
Со среќа! Ти посакувам да си ја исполниши целта и повеќе од тоа.
Имаш претходни работено со компанијава? Исплаќаат? Сајтов им изгледа многу лошо...
 

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
Со среќа! Ти посакувам да си ја исполниши целта и повеќе од тоа.
Имаш претходни работено со компанијава? Исплаќаат? Сајтов им изгледа многу лошо...
Немам извадено пари ама сите што работат ППИ од HF ми ја препорачаа...[DOUBLEPOST=1422830282,1422722564][/DOUBLEPOST]Ден 1

Доста разочарувачки, ниту еден УСА инстал. Одиме понатаму оптимистички, апдејт 2 во четврток. [DOUBLEPOST=1423323886][/DOUBLEPOST]Апдејт 2

Прва недела. Заработено: 5$
ОФИЦИЈАЛНО СЕ ПРЕФРЛАМ НА PPD FileIce и дневников станува ППД дневник поради многу евтините конверзии.[DOUBLEPOST=1424376806][/DOUBLEPOST]

Set & Forget методот си работи ама многу слабо. 26$ за 20 дена.. Лошо.. Ќе поработам повеќе деновиве со нови видеа и ќе видам што како ќе излезе
 

FiliP.D

Активен член
Зачленет/а
24 септември 2012
Мислења
179
Реакции
79
Со среќа ти посакувам успех.
 
На врв Дно