• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Моментално најдобар и најсигурен начин на заработка за македонија - проверено

Статус
Затворена за нови мислења.

Dimitar

Член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
22
Реакции
6
Веб-страница
TelegraphTimes.com
Здраво на сите.

Би сакал да промовирам еден нов начин за заработка на овој форум. Имено поради тоа што се е кажано на сајтот (кој што е на Македонски јазик) нема поента пак се да пишувам (ОВА НЕ Е СПАМ САЈТ) па слободно отворете и прочитајте 2-3 реда од напишаното - се надевам на ваши импресии од мојот блог.

Поздрав
 
Изменето од модератор:

tool

Член
Зачленет/а
10 ноември 2011
Мислења
70
Реакции
14
Ме мрзи да читам искрено. Tsu.co реферали промовираш?
 

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
Браво, продолжи си другарче зашто во Македонија има многу глупи луѓе, ќе ти веруваат многу овчари и тиквари дека правиш пара.. :D
Онтопик: Земи работи нешто што прави пари стварно...
 

asus

Член
Зачленет/а
22 октомври 2013
Мислења
45
Реакции
20
Види брат убаво што се трудиш што си почнал од некаде да работиш сите некогаш биле почетници ама мој совет е да не се срамиш да кажуваш тука како си заработил 23 денари за 3 дена земи отвори blackhatworld cpaelites има многу методи што можат да ти донесат мн пари и почни со нешто по озбилно.Позз.
 

MindHunter

Активен член
Зачленет/а
14 декември 2013
Мислења
145
Реакции
28
Овие ТСУ колку што знам се банирани од Фејсбук, таговите не ги ваѓа на Гугл, и банират Јутуб канали со видеа со нивни линк во опис, а и сигурно и на други места пошто само се спамира со нив.
А дека ќе направиш заработка тешко да поверуваш :) само џабе губење време со ова.
Сепак за деца од 12-16 год ова изгледа супер, кој најчесто на крај се измамени :)
 

Колман

Активен член
Зачленет/а
5 мај 2012
Мислења
182
Реакции
99
Види брат убаво што се трудиш што си почнал од некаде да работиш сите некогаш биле почетници ама мој совет е да не се срамиш да кажуваш тука како си заработил 23 денари за 3 дена земи отвори blackhatworld cpaelites има многу методи што можат да ти донесат мн пари и почни со нешто по озбилно.Позз.
Он заработил 23 денари, ама и гарантира дека месечно се заработуваат 150-250 долари. Well...
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно