• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Менито/navbar-от малце да се среди

Статус
Затворена за нови мислења.

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
се работи на случајот пред некое време, не е финта само да го спуштам неколку пиксели туку убаво да се среди
фала на известувањето
 

томче

дизајнерче
Зачленет/а
8 септември 2011
Мислења
391
Реакции
16
Веб-страница
www.ibiz.mk
Навбар менито е средено, (редизајнирано)
доколку имате проблеми со погрешно прикажување, ве молам да ги исчистите колачињата. и пробате пак.

ако пак случајно нешто не се прикажува како на сликата подоле, пишете тука
navbar_new.jpg

фала на читањето
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Сега е многу по cool :) може да се затвори темата ...
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Дно