• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Мајкл скофилд, мило ми е!

Scofield

Нов член
Зачленет/а
24 август 2019
Мислења
2
Реакции
1
Пред скоро ја гледав Prison Break, па по главниот лик си го крстив никот. 2-3та година на Финки, обожавам да кодирам(у последно време Java) и имам веб-сајт за македоска публика(забава, занимливости *без политика). Сакам да играм шах, и обожувам да слушам политички говори. :)
 
На врв Дно