Македонски сајтови што генерираат приход од адсенс

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
Здраво дечки, дали знаете македонски сајтови што имаат имплементирано адсенсе код на сајтот? Знам дека адсенсе има забрана за тоа ама до сега сум видел на неколку сајтови само никако да ми текне кои се.
 

Petrusevsky

Член
Зачленет/а
12 март 2018
Мислења
16
Реакции
1
Здраво, ко што знам маќедонскиве сајтови неможат да се сврзат со гугл адсенс... знам дека некоја бугарска платформа е замена за адсенс кај нас за мк сајтовите...

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
На врв Дно