• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Купување на фејзбук страници.

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
Продавам Fiverr профил со 1500+ total positive reviews.

Профилот моментално има само 2 гига. Метод на работа е Outsourcing - препродажба на сервиси.
Сервисите коштаат $1 така да од една порачка заработка ви е $3.

Првиот гиг има 500+ Positive Reviews, 3 negative.
Вториот гиг има 250+ Positive Reviews, 3 negative.

Профилот е од 2012. Има заработено тотал $15,000 и повеќе од 3000 completed orders.
Заинтересирани Inbox. Минимум цена: $700
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Продавам Fiverr профил со 1500+ total positive reviews.

Профилот моментално има само 2 гига. Метод на работа е Outsourcing - препродажба на сервиси.
Сервисите коштаат $1 така да од една порачка заработка ви е $3.

Првиот гиг има 500+ Positive Reviews, 3 negative.
Вториот гиг има 250+ Positive Reviews, 3 negative.

Профилот е од 2012. Има заработено тотал $15,000 и повеќе од 3000 completed orders.
Заинтересирани Inbox. Минимум цена: $700
И зошто го продаваш ако тој уште ти прави пари?
 

Infamous

Член
Зачленет/а
8 јули 2013
Мислења
85
Реакции
27
И зошто го продаваш ако тој уште ти прави пари?
Ти ако си ја продаваш колата, ќе те праша ли некој зошто ја продаваш ако уште те вози? Не.

Како и да е имам друг бизнис и немам време да се замарам да прекупувам и сл.
 

rolerpro

Нов член
Зачленет/а
6 септември 2016
Мислења
1
Реакции
0
Купувам било каква ФБ страна со американски лајкови
 

vlatkom

Нов член
Зачленет/а
4 април 2014
Мислења
31
Реакции
2
Se prodava fb strana so 24.000 fanovi.
fanovite se od bugarija, rusija i brazil. poveke info pp
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Дали има некој што нуди фан страни со мал број (до 5.000 лајкови) на лајкови и истите да се постари? Секоја понуда пишете ми во ПП.
 

bagata

Нов член
Зачленет/а
16 јануари 2012
Мислења
85
Реакции
5

panov_acko

Нов член
Зачленет/а
12 јули 2015
Мислења
8
Реакции
1
Се продаваат македонски фејсбук фан страници од 5000 до 10 000 фанови цена од 2500 до 5000 денари
 

asus

Член
Зачленет/а
22 октомври 2013
Мислења
45
Реакции
20
Колеги ако има некој да продава било каква ФБ фан страна со USA,UK,Canada-likes нека ми пише.
 

Jovanosky

Нов член
Зачленет/а
24 февруари 2017
Мислења
2
Реакции
0
Барам да купам фан страница доколку некој продава контактирајте ме!
 

Stavb

Нов член
Зачленет/а
2 ноември 2018
Мислења
5
Реакции
0
Купувам фејсбук страници исклучиво со македонски лајкови, понудете ако имате, можно е и инстаграм профил со над 10000 следачи
 

Skopje_123

Нов член
Зачленет/а
30 јануари 2020
Мислења
2
Реакции
0
Доколку некој во 2020та е заинтересиран, се продава фб страна со 25.000 фоловерс, мнозинство уса, канада и в.британија.
 

Stavb

Нов член
Зачленет/а
2 ноември 2018
Мислења
5
Реакции
0
Здраво дечки, се продава фејсбук страна со 11700 лајкови, 99% се македонски. Страницата е стара 1 година и е користена за веб сајт од информативно - забавен карактер. Исто така можно е покрај страната да се купи и веб сајтот кој е поврзан со nativemedia и има околу 50 евра на него. Може да се купи се заедно, може и одвоено, повеќе инфо пп.

П.С. Да напоменам дека сите лајкови се добиени преку фб буст и за истите имам доказ колку е платено и кога.
 

Maalo Nogi

Нов член
Зачленет/а
1 ноември 2019
Мислења
3
Реакции
0
Здраво дечки, Купувам facebook профили постари од 1 година.
 
На врв Дно