• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Купување на фејзбук страници.

FilipD

Активен член
Зачленет/а
4 мај 2013
Мислења
220
Реакции
77
Како што гласи насловот дали некој знае од кај можам да купам фб страници ?
Меѓу тоа страниците да се реални.. не ботувани.
 

CofD

Активен член
Зачленет/а
5 декември 2011
Мислења
202
Реакции
26
Веб-страница
lolding.com
Како што гласи насловот дали некој знае од кај можам да купам фб страници ?
Меѓу тоа страниците да се реални.. не ботувани.


Малку подетално да објаснеше какви страници бараш, со колку фанови, од која држава да бидат?
 

FilipD

Активен член
Зачленет/а
4 мај 2013
Мислења
220
Реакции
77
Малку подетално да објаснеше какви страници бараш, со колку фанови, од која држава да бидат?

Епа добро сигурно ако некој знае од каде може да се купат ќе има да се одбере таму...
Иначе нема врска каква е страницата со едно 10к доста ми е меѓу тоа да се од УС...
 

Artweb

Член
Зачленет/а
12 февруари 2013
Мислења
127
Реакции
18
A некој да не продава фајебук профили со пријатели од македонија??
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
ја не би дал ни денар дека се српски :)
 

Dimemk

Активен член
Зачленет/а
9 април 2012
Мислења
254
Реакции
39
Веб-страница
infospot.com.mk
Дај страна со македонски фанови и ќе се договориме :)
 

Dimemk

Активен член
Зачленет/а
9 април 2012
Мислења
254
Реакции
39
Веб-страница
infospot.com.mk
Тоа е добро, но ми треба по прикладен наслов т.е сериозен :) Пошто ќе се објавуваат такви информации
 

Artweb

Член
Зачленет/а
12 февруари 2013
Мислења
127
Реакции
18
Со колку пријатели ?

Па што повеќе да има, пример две со по 5000 или повеќе профили со вкупен збир на пријатели 10 000. Ако е прикладна цената колку и да се нема да се на одмет.
 

POWER

Активен член
Зачленет/а
31 декември 2011
Мислења
438
Реакции
46
Веб-страница
filiptodorov.info
И јас би купил некоја странска со 5000 фанови страна, само активна да е :)
 

Dimemk

Активен член
Зачленет/а
9 април 2012
Мислења
254
Реакции
39
Веб-страница
infospot.com.mk
Купувам фан пејџови, битно ми е да има активни колку толку јузери. Името на самата страна не ми е толку важно дајте ми понуди во приватна порака
 

FilipD

Активен член
Зачленет/а
4 мај 2013
Мислења
220
Реакции
77
Најдов една група на фејзбук...
https://www.facebook.com/groups/Zaid.Waseem/Секој ден има ново страни што нудат.
Се двоумам се уште дали да купам, скоро сите продавачи првен бараат да им се плати.. па можно е и да те заебат.
 

Artweb

Член
Зачленет/а
12 февруари 2013
Мислења
127
Реакции
18
Барам да купам фб профил или фан пејџ со фанови/пријатели од македонија.
Понуди во ПП.
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Продавам фан страна со 320 000 фанови. Просечно 2700 лајкови на пост, 250 Споделувања.
(Колку би можел да ќарам од таа страна)?
 
На врв Дно