Купувам фејсбук профили

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Ми треба фејсбук профили не е битно дали се нови или стари ама ако се нови да знаете дека не ги вреднувам многу. Битно е да имат над 70 пријатели, да имат ковер,слика, некоја објава како песна и на неа по некој лајк.
Понудите може да ми ги пратете по ПП :)
 

vlatkom

Нов член
Зачленет/а
4 април 2014
Мислења
31
Реакции
2
ако ви требат фб страни пишете во ПП.
 

Dabar

Член
Зачленет/а
26 март 2015
Мислења
3
Реакции
0
Ми треба фејсбук профили не е битно дали се нови или стари ама ако се нови да знаете дека не ги вреднувам многу. Битно е да имат над 70 пријатели, да имат ковер,слика, некоја објава како песна и на неа по некој лајк.
Понудите може да ми ги пратете по ПП :)
Ти требаат уште фб профили?
 
На врв Дно