Купувам македонски фејсбук акаунти/страни

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Здраво,

Купувам македонски страни и профили.
Услови:
-да се со македонски фанови/пријатели
-страни: над 3000 фанови
-профили: над 2000 пријатели
Задолжително да напишете и цена :D
 

vlatkom

Нов член
Зачленет/а
4 април 2014
Мислења
31
Реакции
2
Здраво,

Купувам македонски страни и профили.
Услови:
-да се со македонски фанови/пријатели
-страни: над 3000 фанови
-профили: над 2000 пријатели
Задолжително да напишете и цена :D
Види порака ;)
 

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Одговорив на сите во пораки. Ако има уште некој нека ми пише, плус не заборавајте да пишете цена.
 
На врв Дно