Каса исплати

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Може некој да ми помогни како да го пополнам документов, поточно ме интересира што треба да пишува во полето :На сметка:
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
малце да побаравте на Google или научени се на готово???

вметни името на тој што прима
 
На врв Дно