Како до повеќе лајкови на фејсбук страна?

zoki-poki

Нов член
Зачленет/а
11 ноември 2016
Мислења
1
Реакции
0
Здраво

Релативно сум нов на форумов и од вчера па наваму разгледувам низ него.
Вака сега ... имам фан страна на фејсбук со околу 1700-1800 фанови но ми требаат уште , т.е. сакам уште... Креирана ми е 2010 и од тогаш наваму сум ја баталил .

Некој да ми помогне некако со некоја идеја или ако има негова фан страна па да ми излезе во пресрет ?

Секој одговор е добредојден :):):)
 
На врв Дно