Каков Хостинг

BEST

Нов член
Зачленет/а
21 септември 2017
Мислења
13
Реакции
2
napraj go da ti se loadira asinhrono
Видиш, не разбирам ни што точно сакаш да кажеш со тоа... Некој туториал нешто ?
Благодарам однапред

П.С. јбг, сам се учев (учам) да праам веб сајтови и веројатно секогаш ке има нешто што не знам да го направам :)
 
На врв Дно