Дневник Интернет Маркетинг Дневник

aleksandar4o

Активен член
Зачленет/а
7 февруари 2012
Мислења
415
Реакции
186
Здраво на сите! Гледам дека подфорумов е малце умрен па затоа си реков да направам еден дневник а воедно да си поставам цели. Поради проблеми не бев во состојба да работам последните 2 месеци па направив многу малце кеш. Затоа сеа сакам тоа да го надополнам.
Цел - 1000$ до 1 Април.
Значи имам 2 и пол месеци за да ја стигнам мојата цел.
Компании со кои ќе работам: PeerFly,МaxBounty, ShareCash, AdWorkMedia.
Трафик: YouTube, По малце СЕО, форуми и нешто од социјалните мрежи.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Ме интересира какви понуди ќе промовираш, се надевам ќе го апдејтуваш дневникот често..
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk

kiko

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
278
Реакции
105
Со среќа, се надевам дека ќе ја достигнеш и надминеш целта:ziveli:Иначе убаво ти текна за дневник, валда ќе се раздвижи форумов повеќе:)
 

default

Истакнат член
Зачленет/а
14 јуни 2012
Мислења
248
Реакции
125
Со среќа, да направиш многу повеќе од целта :)
 
На врв Дно