Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Инстаграм профил

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од bagata, 29 Март 2017.

 1. bagata

  bagata Нов член

  Зачленет:
  16 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  5
  Се продава инстаграм профил со 2000 следачи, и со висок engagement 10-15%. Следачите се вистински и не се никакви ботови.
  Ниче: мотори(оффроад)
  Цена 1000 денара
  --- Надополнето, 2 Април 2017, Дата на објавување: 29 Март 2017 ---
  Акаунтот е продаден, наскоро друг со 5к+ фоловери заинтересирани може да ме контактират во приватна порака
  --- Надополнето, 26 Мај 2017 ---
  Се продава инстаграм акаунт со 3500 реални followers, и engagement od 10-15%, цена поволна
   

Сподели: