Ибиз Собир

freetime

Активен член
Зачленет/а
11 март 2013
Мислења
36
Реакции
43
Здраво момци, гледам на фајлајс ќе има фи собир, па оттаму ми дојде идејата и ние ибизери да се собереме некаде за викенд кога сите ќе бидеме слободни..

Мој предлог е собирот да биде на 15 Септември во Кавадарци, на тој ден во Кавадарци е тогаш панаѓур и рибите се испаднати од аквариумите :D Koj e за нека пиши тука, па здравје да се собереме :)
 

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
јас мислам дека е подобро у Дупени да се собереме
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Има пастрамалијада у Штип сега од 10 до 12-13 октомври. Кој намине, нека се јаве :D
 
На врв Дно