Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Здраво

Дискусија во форумот 'Претстави се' започната од imagine, 1 Март 2017.

 1. imagine

  imagine Нов член

  Зачленет:
  1 Март 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите корисници.
  Случајно налетав на овој форум во време кога сум заинтересиран да научам нешто за СЕО, интернет маркетинг, google adsense.
  Се надевам дека не е доцна бидејќи гледам многу теми и разговори уште од пред 5 6 години од кои многу не се ни активни..
  Секоја препорака или совет би биле добредојдени :)
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,913
  Допаѓања:
  783
  Добредојде на ИБиз, има доста содржина која може да се прочита тука на форумов и сметам дека ќе биде одлична за почеток.
   
 3. imagine

  imagine Нов член

  Зачленет:
  1 Март 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Аце би можел да ми препорачаш некои ресурси или артикли/линкови од форумот од каде да почнам?
  Размислувам да правам сајт за фотографија, што мислиш дали тоа е добра тема и како да истражам што највеќе би го подигнало ранкот на сајтот за почеток, бидејќи генерално фотографијата е огромна тема со многу можности..
  Пробувам со keyword planner но немам искуство и малку сум загубен :/
   

Сподели: