Здраво

NenadS

Член
Зачленет/а
9 април 2013
Мислења
31
Реакции
13
Здраво ја сум Ненад. Се занимавам 2-3 години со Web development и моментално работам на Fiverr. Интернет маркетинг е тема што отсекогаш ме интересирала, но немам некои забележителни резултати зашто не сум и посветил доволно време. Некое време го следам форумот и тука најдов многу корисни информации, особено за Fiverr. Решив да се вклучам поактивно во дискусиите и се надевам дека ќе имаме добра соработкa :)
 
На врв Дно