Замена професионално ниче за вагекс кредити ?

freetime

Активен член
Зачленет/а
11 март 2013
Мислења
36
Реакции
43
Здраво момци ако има некој заинтерсиран да се смени со мене.. Кје дадам добро ниче 10долара отприлика дневно се заработува за 5000 кредити на вагекс .. Ако има заинтерсирани пишете тука или адд на скајп freetimedk .. Со бубо направив таква замена му дадив ниче со 5 виевс а тој ми даде кредити.. Ако прочита го молам да потврди дека не сум никаков измамник !
позз другари[DOUBLEPOST=1366919176,1366919015][/DOUBLEPOST]со 5илјади виевс **
 
  • Like
Реакции: Bubo

Korunovski

Активен член
Зачленет/а
4 март 2013
Мислења
34
Реакции
11
kolku brzo ti treba akaunt oti nemam tolku poeni sega ako ti e hitno :D
 

Bubo

Активен член
Зачленет/а
16 јули 2012
Мислења
252
Реакции
95
Направивме замена, да. Задоволен сум и типов ми има помогнато повеќе пати и соработуваме повеќе време. Пиши на скајп, ќе ти дадам уште 5000 за новото ниче :)
 

Antonio

Активен член
Зачленет/а
3 септември 2012
Мислења
62
Реакции
15
за колку време ти требаат кредитите ?
 

Mako

Нов член
Зачленет/а
7 септември 2013
Мислења
15
Реакции
1
Контактирај ме во ПП кога ќе ти затребаат вагекс кредити, имаш 2x повеќе одколку што ти требаат во замена за квалитетно ниче.
 
На врв Дно