• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Дали имате ваши веб страни?

wiksy

Нов член
Зачленет/а
12 мај 2013
Мислења
2
Реакции
0
Веб-страница
www.krik24.com
мојата веб страна e informativen portal, seuste ne e kompletno sredena, no ke bide do krajot na mesecot :D :D
HTML:
http://www.krik24.com
 

TheHarrabed

Нов член
Зачленет/а
30 март 2013
Мислења
65
Реакции
5
мојата веб страна e informativen portal, seuste ne e kompletno sredena, no ke bide do krajot na mesecot :D :D
HTML:
http://www.krik24.com
Среди си го фејсбук лајкбоксот многу ти е долг и дава поинакво чуство.
И да сум на твое место ќе направам барем малку добро место за рекмамирање.
 

^^GoRiLLaZ^^

Член
Зачленет/а
8 септември 2013
Мислења
37
Реакции
13
Веб-страница
www.best-moviez.ws
Сите сте се изрекламирале :D Ај и јас да ставам нешто мое што моментално поседувам.

www.amanbe.mk - 2 години полни во Март :)
www.best-moviez.ws - Ова ми е врвот, со него имам доста заработено (иако периодов слабо, од ко го снема MegaUpload)... 6-ти роденден овој месец, се надевам ќе живее вечно.
 

Bontino

Член
Зачленет/а
9 јануари 2013
Мислења
46
Реакции
1
Мој веб сајт е овај за флеш игри :)
Код:
http://www.besstgames.tk/
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Мој веб сајт е овај за флеш игри :)
Код:
http://www.besstgames.tk/

Лоши игри поставуваш пријателе :) 90% од игрите бараат "Adobe Shockwave Player". Од искуство ти кажувам подобро да ставаш обични Flash игри :)
 

elena

Нов член
Зачленет/а
13 март 2016
Мислења
7
Реакции
4
Малку касно ама и јас да си ја пишам мојата страна
www.remontmarket.mk
Може не е за пригодна на форумов, ама добро ќе ми дојдат коментари и мислења.
Нема вака во македонија, се надевам ќе ви се допадне. :)
 
На врв Дно