• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

Дали имате ваши веб страни?

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Имаш контакт во менито на логото.
 

Zeratul

Член
Зачленет/а
15 март 2012
Мислења
91
Реакции
15
Што е финтава со веб каунтер?
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Добар темплејт имате... ама незнам, зошто е тоа толкаво празно место под постовите што се вртат ?
 

Martinovski

Администратор
Зачленет/а
21 декември 2011
Мислења
154
Реакции
32
Така е поради тоа што сеуште се работи на порталот, а како што можеш да видиш постирав и еден проблем кој го имам со самиот сајт кој се обидувам да го решам. Но, се надевам дека сето тоа ќе се среди. Поздрав.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Добар темплејт имате... ама незнам, зошто е тоа толкаво празно место под постовите што се вртат ?

Ќе има други постови, ќе се пополни сајтот.


Можеш да отвориш тука тема и да побараш некој совет доколку ти е потребен.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Јас ја имам Fiverr скриптата ... и тоа безпари ја најдов :D
 
  • Like
Реакции: kiko

RicoSoto

Интернет Маркетер
Зачленет/а
18 април 2012
Мислења
65
Реакции
6
Не разменувајте линкови со не-релевантни сајтови од аспект на СЕО уште повеќе доколку ви се англиски сајтовите. Поздрав
 

Martinovski

Администратор
Зачленет/а
21 декември 2011
Мислења
154
Реакции
32
Код:
http://martinovski.net/

Чисто онака колку да си средам и јас едно портфолио, има уште да се надополнува.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Добар дизајн имаш на сајтот... само... сега да бараш работа било хонорарна или цело работно време, со ова нема да те примат ни на тест период... мислам за портфолиото... премало ти е... јас би почнал прво со facebook како и што почнав па после со сајт...
 

Antonio_

Нов член
Зачленет/а
21 февруари 2013
Мислења
29
Реакции
6
Веб-страница
www.antoniobenedetti.com
Само неколку од тие што ги поседувам лично:
HTML:
http://www.antoniobenedetti.com/
http://www.dbk-hosting.com/
http://www.zaednica.com/
 
На врв Дно