Графички дизајнер

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Дали некој сака да превземе еден клиент за кој што немам време да го услужам во моментов. Треба да се сменат бои на некој кондури... лесна работа. Ај ако има заинтересиран нека пише ке му пратам контакт па договорете се
 

escape2007

Активен член
Зачленет/а
11 ноември 2013
Мислења
119
Реакции
28
Ако треба само дизајнер јас сум за. Пиши ми на скајп: aleksovskiblagoj
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
darkodarko622 скајп.
darkoefremov.com / be.net/darkoxlonche
портфолија ^
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
супер понеделник кај 12х ке те додадам и ке збориме...
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
До 2 сум на факултет, нешто после тоа ? :)
 
На врв Дно